Megyei terematlétika verseny

2022. 11. 17-én, Békéscsabán került megrendezésre a megyei terematlétika verseny, ahol a diákoknak 4 versenyszámban (30 méteres síkfutás, kislabdahajítás, helyből távolugrás, medicinlabda dobás) kellett megmérettetniük magukat. Intézményünk diákjai kiválóan szerepeltek a korcsoportjaikban, és az alábbi eredményeket érték el:

• Nagy Ketrin Csilla (2.A): 30 méter, 2. helyezés; kisabda, 2. helyezés; helyből távol, 2. helyezés: medicinlabda dobás, 1. helyezés. Összetettben 2. helyezett lett, így az országos döntőbe jutott.
  • Rékasi Klarissza (2.D): 30 méter, 1. helyezés; helyből távol, 3. helyezés, medicinlabda dobás, 2. helyezés.
  • Kolimár Péter (2.D): 30 méter, 3. helyezés; kislabda, 3. helyezés; helyből távol, 3. helyezés, medicinlabda dobás, 3. helyezés.
  • Ferkovics Róbert (2.D)
  • Rákosi Bertalan (4.A): 30 méter, 3. helyezés, kislabda, 1. helyezés; helyből távol, 1. helyezés. Összetettben 1. helyezés, így az országos döntőbe jutott.
  • Lévai Nándor (5.A): Helyből távol, 2. helyezés.
  • Nyéki István (3.A): Medicinlabda dobás, 3. helyezés.

Felkészítő pedagógusok:

Bartyik János